7 listopad 2023

Po kolizji na S3 wstrzymany ruch w kierunku Zielonej Góry

zdjęcie: Po kolizji na S3 wstrzymany ruch w kierunku Zielonej Góry / pixabay/3823503
Po kolizji z udziałem dwóch samochodów ciężarowych na trasie S3 na wysokości wsi Rudgerzowice (Lubuskie) został wstrzymany ruch na jezdni w kierunku Zielonej Góry. Policja zorganizowała objazd – poinformował asp. Marcin Ruciński z KPP w Świebodzinie.
REKLAMA

Do zdarzenia doszło w wtorek, krótko przed godz. 8 na 160. kilometrze S3 – to jej odcinek między węzłami Świebodzin Południe a Sulechów.

Objazd został zorganizowany tzw. starą „trójką”. Kierowcy mogą na nią wjechać i z niej zjechać na wymienionych węzłach.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że prawdopodobnie kierowca jednej z ciężarówek najechał na drugą, która zatrzymała się z powodu awarii.

„Trwają czynności zmierzające do ustalenia dokładnego przebiegu zdarzenia i usunięcia utrudnień. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł poważnych obrażeń” – powiedział Ruciński.(PAP)

autor: Marcin Rynkiewicz

mmd/ maak/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Strzelce Krajeńskie
-0.9°C
wschód słońca: 07:44
zachód słońca: 15:47
Koronawirus
lubuskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Strzelcach Krajeńskich