12 listopad 2023

Po wypadku zablokowana dk 31 na tymczasowym moście w Kostrzynie nad Odrą

zdjęcie: Po wypadku zablokowana dk 31 na tymczasowym moście w Kostrzynie nad Odrą / pixabay/3823518
Po zderzeniu dwóch aut osobowych została zablokowana droga krajowa nr 31 na tymczasowym moście przez Wartę w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie). Trzy osoby zostały poszkodowane i trafiły na badania do szpitali – poinformował kom. Maciej Kimet z zespołu prasowego lubuskiej policji.
REKLAMA

Do zdarzenia doszło w niedzielę, około godz. 10:30 na tymczasowym moście drogowym przez Wartę w ciągu dk 31, który powstał na czas budowy nowej przeprawy. Z uwagi na miejsce wypadku, nie ma możliwości zorganizowania objazdu.

Jak przekazał PAP kom. Kimiet, na moście doszło do czołowego zderzenie BMW ze skodą. 23-letni kierowca BMW został zabrany na badania do szpitala w Gorzowie Wlkp., a dwie osoby ze skody zostaną poddane badaniom w szpitalu w Kostrzynie nad Odrą.

„Przyczynę wypadku ustalają policjanci, którzy postarają się jak najszybciej zakończyć niezbędne oględziny, by przywrócić ruch na moście” – dodał Kimet. (PAP)

autor: Marcin Rynkiewicz

mmd/ agz/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Strzelce Krajeńskie
-0.4°C
wschód słońca: 07:44
zachód słońca: 15:47
Koronawirus
lubuskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Strzelcach Krajeńskich